+38 (096)-033-69-33; +38 (096) 033-69-99

sitiservisvin@gmail.com

ТОВ

Промислові підлоги

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
 Ми володіємо великим досвідом по підготовці, улаштуванню та ремонту полімерних покриттів підлоги та виконуємо усі замовлення на високому рівні. Відповідальний підхід до ведення бізнесу, високий рівень професіоналізму наших працівників, уважне та професійне ставлення до кожного клієнта допомогають нам швидко та якісно виконати замовлення та зберігти репутацію надійного партнера.
 
Промислові підлоги використовуються не тільки на виробничих об’єктах, але і в складських приміщеннях, таких як: кафе, спортивні зали, банківські установи, офісні бізнес центри, лікарні, майстерні, ресторани та різного плану громадських будівлях. В процесі виконання робіт по промислових підлогах застосовуються сучасні технології, на основі яких створюються такі промислові підлоги, які мають відмінні експлуатоційні якості: промислові підлоги витримують великі навантаження, рівна поверхня без пилу та великий термін експлуатації.
 
Такі сучасні технології вимагають застосування як техніки для обробки та шліфування поверхні, так і високопрофесійного персоналу, який володіє як технікою, так і знаннями по правильному використанню дорогих матеріалів, які застосовуються при виконанні промислових підлог. Ми готові взятися до роботи на будь-якому етапі будівництва, будь-якої складності з різними типами армування, (одинарним та двошаровим армуванням, стрижневими арматурами, з застосуванням фібрового армування, а також комбіноване армування. 

+38 (096)-033-69-33; +38 (096) 033-69-99

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м. Вінниця, вул. Покришкіна, 8В

Про нас

ТОВ "Сіті Сервіс" виконує такі работи як: напівсуха стяжка, цементно-піщана штукатурка, гіпсова штукатурка, промислові поли та інші бетонні роботи.

Ми тісно співпрацюємо з такими организаціями як "Набережний Квартал", Концерн «Поділля», "Європейський квартал", "Park Tower", "Перлина Подділля" та інші.

Наш девіз: "Ми гарантуємо, вміємо, виконуємо!"

Підписатись на новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі подій!