+38 (096)-033-69-33; +38 (096) 033-69-99

sitiservisvin@gmail.com

ТОВ

Гіпсова штукатурка

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Штукатурка на гіпсовій основі дозволяє знизити витрати, поверхня, виконана з неї не так схильна до розтріскування і більше підходить для роботи з бетонними покриттями, що для більшості новобудов є досить актуальним і дієвим аргументом. Багатьом здається гіпсова штукатурка швидкою, і це дійсно так - вона висихає вже на кілька годин. Її часто використовують в приміщеннях, де потрібна підтримка постійного мікроклімату - гіпс може «забирати» зайву вологу з навколишнього середовища, і з часом її повертати.

Склад гіпсової штукатурки:

Основним компонентом такого оздоблювального матеріалу, звичайно ж, є гіпс - це основний, і в той же час, в'яжучий компонент. Крім нього, до складу таких сумішей входять пластифікатори мінерального типу природного походження і ряд відповідних полімерних добавок, від виду та кількості яких і залежить, чи буде ця суміш призначена для внутрішніх або зовнішніх робіт, а бути може, стане універсальною.

Вартість: від 160 грн.

+38 (096)-033-69-33; +38 (096) 033-69-99

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м. Вінниця, вул. Покришкіна, 8В

Про нас

ТОВ "Сіті Сервіс" виконує такі работи як: напівсуха стяжка, цементно-піщана штукатурка, гіпсова штукатурка, промислові поли та інші бетонні роботи.

Ми тісно співпрацюємо з такими организаціями як "Набережний Квартал", Концерн «Поділля», "Європейський квартал", "Park Tower", "Перлина Подділля" та інші.

Наш девіз: "Ми гарантуємо, вміємо, виконуємо!"

Підписатись на новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі подій!